Dobry Content

Content, który robi robotę SEO

Dobry Content na skróty:

Wypełnij brief

Content jest dobry, jeśli wspiera realizację celów marketingowych, a konkretnie konwersji na Twojej stronie. W mojej strategii jest realizowany zawsze w powiązaniu z Twoimi celami biznesowymi.

Content Marketing to nie jest sztuka dla sztuki – to ważny element strategii w Internecie, która ma prowadzić do wzrostu Twoich zysków. Dlatego pytanie: „co ja z tego będę miał” jest jak najbardziej zasadne. I możesz to obliczyć!

Jestem freelancerem, osobiście odpowiadam za jakość i efekty mojej pracy. Nie musisz się martwić, że jak już wszystko uzgodnimy to zniknę, a obsługiwać Cię będzie Junior Account na przyuczeniu…

Co to jest brief?

To dokument, który w zwięzłej formie pytań i odpowiedzi pozwala mi lepiej zrozumieć Twój biznes, cele i potrzeby. Być może pomoże je lepiej zrozumieć także Tobie i nie ma w tym zdaniu grama sarkazmu.

dobry content

Strategia Content Marketingu

Dobry content to nie tylko blog firmowy. Nie zapominaj o mediach społecznościowych i YouTube. Nie musisz być od razu wszędzie. Ważne, żeby w pierwszej kolejności być widocznym tam, gdzie są Twoi klienci. Opiszę dla Ciebie Persony i dopasuję kanały komunikacji, język i ton odpowiedni do ich charakteru. Korzystając z mojej wiedzy SEO zaprojektuję strategię słów kluczowych, która będzie trzonem Twojej komunikacji.

oferta na dobry content

dobry content – Kreacja treści

Masz własne słowa kluczowe? Oczywiście, nie ma problemu! Na potrzeby Twojej komunikacji stworzę treści, które będą ciekawe, poruszające i użyteczne. I będą w zgodzie z najnowszymi trendami SEO. Piszę prostym, zrozumiałym językiem. Piszę dla ludzi, ale z szacunkiem dla wytycznych Google.

oferta na dobry content

Strony internetowe z dobrym contentem

Ja sam nie buduję stron internetowych. Za to wiem, kto robi dobre strony na każdą okazję. Chcesz prostą wizytówkę i masz ograniczony budżet? A może chcesz postawić skomplikowaną stronę na WordPressie? Nie lubisz WordPressa? No to może Jamstack? Szukasz dobrego i szybkiego sklepu internetowego? Razem zaplanujemy architekturę serwisu, zoptymalizowaną pod SEO. Zaproponuję Ci wykonawcę, który wykona stronę z uwzględnieniem Twojego budżetu.

oferta  dobry content

Infografiki i dobry content

Pamiętasz? Skanujemy Internet, nie za bardzo mamy czas i ochotę czytać treści. Stąd taka wielka popularność infografik. Na stałe współpracuję z super grafikiem, który przygotuje dla Ciebie taką infografikę, jakiej potrzebujesz.