Oferta

Ta oferta SEO i Content jest wynikiem wielu lat moich własnych doświadczeń, także z Agencjami i po stronie Agencji. Okazuje się, że mało kto potrafi uzyskać synergię  SEO i treści. A to kluczowe, jesli chcesz wspierać realizację Twoich celów biznesowych digital marketingiem. 

Jestem freelancerem, osobiście odpowiadam za jakość i efekty mojej pracy. Nie musisz się martwić, że jak już uzgodnimy wszystko to zniknę, a obsługiwać Cię będzie Junior Account na przyuczeniu…

audyty SEO - zanim zaczniemy rozmawiać o ofercie

Zacznijmy od podstawowego, bezpłatnego audytu SEO.  Przygotuję dla Ciebie za darmo analizę Twojej strony w trzech, kluczowych wymiarach. Nic nie płacisz, nic nie ryzykujesz, możesz wyłącznie zyskać. To, co dostajesz, to nie jest wynik z automatu, jakich wiele w Sieci. Dlatego na moje wnioski musisz poczekać dzień lub dwa. Korzystam z tych samych narzędzi, którymi przygotowuję pełne raporty. Zamówienie darmowego audytu do niczego Cię nie zobowiązuje. Dostajesz ode mnie dokument, który jest podsumowaniem mojej analizy Twojej strony w trzech, kluczowych dla SEO wymiarach i możesz z nim zrobić co chcesz.  Oferta SEO powstaje na bazie audytu.

Pewnie chcesz zapytać, dlaczego robię? Może nie uwierzysz, ale naprawdę lubię robić audyty SEO.  Jeśli nie masz pewności, czy to jest dla Ciebie, proszę sprawdź, co to jest SEO.

Przykładowe opcje oferty SEO

Monitoring SEO - wariant bazowy

Real Time monitoring SEO

SEO lokalne

e-Commerce SEO

oferta seo

Ryczałtowa usługa monitorowania Twojej strony w Sieci w wymiarach:

  • SEO technicznego
  • Widzialności w Sieci
  • Struktury backlinków
Jestem Twoimi oczami SEO!

Otrzymujesz 2 razy w miesiącu raport, który szczegółowo opisuje stan i postępy Twojej witryny w  kluczowych parametrach.

oferta seo 

Oferta obejmuje bazowy monitoring plus audyt SEO w czasie rzeczywistym.

Raportuję Ci wszystkie zmiany technicznego SEO, które zachodzą na monitorowanej witrynie.  To ważne, gdy kilka osób edytuje treści.

Cena usługi zależy od ilości monitorowanych adresów URL Twojej witryny. 

oferta seo

Usługa polegająca na optymalizacji serwisu internetowego pod katem wyszukiwania lokalnego

Szczegółowe informacje, czym jest SEO lokalne znajdziesz w dedykowanym wpisie 

Oferta SEO lokalne, to serwiz polecany dla firm świadczących usługi w danym miejscu, także w wielu lokalizacjach.

oferta seo

 

Oferta SEO dla osób i firm, które prowadzą sklep internetowy. A może dopiero planujesz e-commerce? To najlepszy moment na SEO! Konsultacja z ekspertem SEO na etapie projektowania sklepu da Ci niepowtarzalną szansę na optymalizację już na starcie!

Dobra optymalizacja e-sklepu to podstawa sukcesu w e-handlu i nie ma tu cienia przesady. Pomogę:

  • ulepszyć strukturę
  • usprawnić adresowanie
  • stworzyć strategie słów kluczowych, itd.
 

Cena: od 199 PLN/mies

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do mnie lub zadzwoń

Cena: od 399 PLN/mies

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do mnie lub zadzwoń

Cena: zapytaj o ofertę

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do mnie lub zadzwoń

Cena: zapytaj o ofertę

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do mnie lub zadzwoń

Konsultacje SEO - zadzwoń, napisz, porozmawiamy.

Oferta Content

Tworzę dobre treści napędzane przez dobre SEO – tak, to właśnie mogę robić dla Ciebie. Zasadniczo rozliczam się za 1000 znaków ze spacjami. Na cenę usługi ma wpływ trudność tekstu (research) i język, bo piszę po polsku i po angielsku.

Znasz to?  Wybór dowolnych dwóch elementów z  grupy tanio, szybko, dobrze wyklucza ten trzeci.

dobry content

Strategia content marketingu

Twoje treści to nie tylko blog firmowy. Nie zapominaj o mediach społecznościowych i YouTube. Nie musisz być od razu wszędzie. Ważne, żeby w pierwszej kolejności być widocznym tam, gdzie są Twoi klienci. Stworzę dla Ciebie Persony i dopasuję kanały komunikacji, język i ton do ich charakteu. Korzystając z mojej wiedzy SEO zaprojektuję startegię słów kluczowych, która będzie trzonem Twojej komunikacji.

oferta na dobry content

Kreacja treści

Masz własne słowa kluczowe? Oczywiście, nie ma problemu! Na potrzeby Twojej komunikacji stworzę treści, które będą ciekawe, poruszające i użyteczne. I będą w zgodzie z najnowszymi trendami SEO. Piszę prostym, zrozumiałym językiem. Piszę dla ludzi, ale z szacunkiem dla wytycznych Google.

oferta na dobry content

Strony internetowe

Ja sam nie buduję stron internetowych. Za to wiem, kto robi dobre strony na każdą okazję. Chcesz prostą wizytówkę i masz ograniczony budżet? A może chcesz postawić skomplikowaną stronę na WordPressie? Szukasz dobrego i szybkiego sklepu internetowego? Razem zaplanujemy architekturę serwisu, zoptymalizowaną pod SEO i zaproponuję Ci wykonawcę, z uwzględniemiem Twojego budżetu.

oferta dobry content

Infografiki

Pamiętasz? Skanujemy Internet, nie za bardzo mamy czas i ochote czytać treści. Stąd taka wielka popularność infografik. Na stałe współpracuję z super grafikiem, który przygotuje dla Ciebie taką infografikę, jakiej potrzebujesz.

Chcesz konkretną ofertę?