Oferta

Oferta SEO i Content

Moja oferta na działania SEO i tworzenie contetu jest wynikiem wielu lat dobrych i złych doświadczeń, głównie z Agencjami , ale i po stronie Agencji. Okazuje się, że mało kto potrafi uzyskać synergię  SEO i treści. A to kluczowe, jeśli chcesz wspierać realizację Twoich celów biznesowych digital marketingiem. 

Jestem freelancerem, osobiście odpowiadam za jakość i efekty mojej pracy. Nie musisz się martwić, że jak już uzgodnimy wszystko to zniknę, a obsługiwać Cię będzie Junior Account na przyuczeniu…

oferta seo

Poznaj ofertę SEO

Najważniejsze dla mnie jest powiązanie strategii SEO z Twoimi celami biznesowymi. Nie ma u mnie abonamentów na ilość słów kluczowych. Punktem wyjścia strategii SEO jest mierzalny cel biznesowy. Bo biznes ma przynosić zyski.

A może już ktoś zajmuje się SEO na Twojej stronie i chcesz sprawdzić efekty?

dobry content

Poznaj ofertę na content

Tworzę dobre treści napędzane przez dobre SEO – tak, to właśnie mogę robić dla Ciebie. Zasadniczo rozliczam się za 1000 znaków ze spacjami. Na cenę usługi ma wpływ trudność tekstu (research) i język, bo piszę po polsku i po angielsku.

Znasz to?  Wybór dowolnych dwóch elementów z  grupy tanio, szybko, dobrze wyklucza ten trzeci.

Audyty SEO – zanim zaczniemy rozmawiać o ofercie

Zacznijmy od podstawowego, bezpłatnego audytu SEO.  Przygotuję dla Ciebie za darmo analizę Twojej strony w trzech, kluczowych wymiarach. Nic nie płacisz, nic nie ryzykujesz, możesz wyłącznie zyskać. To, co dostajesz, to nie jest wynik z automatu, jakich wiele w Sieci. Dlatego na moje wnioski musisz poczekać dzień lub dwa. Korzystam z tych samych narzędzi, którymi przygotowuję pełne raporty. Zamówienie darmowego audytu do niczego Cię nie zobowiązuje. Dostajesz ode mnie dokument, który jest podsumowaniem mojej analizy Twojej strony w trzech, kluczowych dla SEO wymiarach i możesz z nim zrobić co chcesz.  Oferta SEO powstaje na bazie audytu.

Pewnie chcesz zapytać, dlaczego robię? Może nie uwierzysz, ale naprawdę lubię robić audyty SEO.  Jeśli nie masz pewności, czy to jest dla Ciebie, proszę sprawdź, co to jest SEO.


Zamów bezpłatny audyt SEO Twojej witryny!