Usługi

Czym się zajmuję?

Komunikacja i Public Relations

w erze Digital marketingu

Przypomnij sobie, ile razy odwiedzasz drugą stronę wyników wyszukiwania w Google. Twoje najlepsze produkty i usługi muszą być widoczne. Dlatego tak ważna jest prawidłowa strategia komunikacji w Sieci.  Tradycyjny PR to przeżytek i era dinozaurów.  Ale jest szansa!  To marketing cyfrowy!

Sprzedaż, marketing, Public Relations

Sprzedaż i marketing to jedno – tak uważam i będę się tego trzymał. Każdy marketingowiec powinien mieć świadomość, że jego działania to nie sztuka dla sztuki, ale narzędzia służące do osiągnięcia celu biznesowego firmy.  Ale czy każdy marketingowiec powinien być sprzedawcą? A każdy sprzedawca marketingowcem?

Import, eksport, logistyka

Chiny, Tajwan, Daleki Wschód

Ponad dwadzieścia lat kontaktów biznesowych z krajami Dalekiego Wschodu pozwoliły mi poznać  mentalność i zwyczaje biznesowe azjatyckich kontrahentów i wyjść dalej poza powierzchowne negocjacje. Zaufanie w Azji zdobyć niełatwo i jest to długotrwały proces. Znajomość lokalnych zwyczajów i szacunek dla kontrahenta to dobry początek do nawiązania korzystnej współpracy.

Procedury, spedycja, CE

Praktyczna znajomość procedur logistycznych i celnych oraz wiedza w zakresie oznaczenia wyrobów znakiem CE, poparta szkoleniami.

FMCG, Hospitality

Import wina pozwolił mi poznać specyfikę działania w obszarze handlu produktami FMCG. Nawiazałem także wiele wartościowych kontaktów w segmencie HoReCa.

Digital Marketing

Marketing cyfrowy

Social media, SEM/SEO, UX, CTR – to teraz  jest Hot i Sexy. Przegapiłeś cyfrową rewolucję? Ja prawie też, ale miałem trochę szczęścia i trafiłem w ostatniej chwili na właściwy kurs na UW. A potem to już poszło samo, Analytics, SEO techniczne, marketing treści, gdzie doskonale się przydaje moje doświadczenie biznesowe i Pi-aRowe. Łączę to wszystko z teorią zarządzania i marketingu dając w efekcie unikalną, holistyczną usługę konsultingową

Bezpłatna propozycja

Masz problem?

Napisz do mnie, opisz zagadnienie a otrzymasz bezpłatną konsultację – możesz tylko zyskać!